Doznania seksualne to bardzo indywidualna kwestia. Ważny jest komfort, intymność, bezpieczeństwo i namiętność. Seks solo także jest praktykowany. Jednym z tematów tabu jest miłość grecka. To po prostu seks analny. Według statystyk uprawia go co czwarty mężczyzna i co piąta kobieta. Zainteresowanie wciąż rośnie. Dużą popularnością cieszą się korki analne. Nie należy ich mylić z tradycyjnymi wibratorami. W odróżnieniu od korków analnych nie mają one specjalnej zatyczki, co sprawia, że zastosowane analnie mogą zostać zaaplikowane zbyt głęboko ze względu na skurcze odbytnicy. Dlatego nie wolno ich stosować niezgodnie z przeznaczeniem, ponieważ mogą spowodować szkodliwe skutki dla zdrowia.

Wibrujący korek analny

Dla kogo korek analny?

Korki analne są świetnym pomysłem dla osoby, która chciałaby przełamać tabu. Wystarczy zaaplikować taką zabawkę erotyczną do odbytu, aby nauczyć się rozluźniać mięśnie zwieracze i przyzwyczaić do nowych bodźców. Istnieją też korki analne z wibracją. Z pewnością zwiększają one intensywność doznań seksualnych osób obojga płci. Naczelną zasadą, której należy przestrzegać przed użyciem tego gadżetu jest zastosowanie lubrykantu. Najlepiej na bazie wody, ponieważ nie uszkadza on lateksu, z którego wykonane są prezerwatywy.

Korek analny

Rodzaje korków analnych

Korki analne w sklepie erotycznym występują w rożnych wariantach. Występują w zestawach o różnej wielkości, wielu kolorach, są silikonowe, metalowe, świecące w ciemnościach, z wypustkami oraz z koralikami i wibracjami. Można je zamówić zupełnie anonimowo przez internet. Jest to wygodne i praktyczne rozwiązanie. Poza tym można skorzystać z rady ekspertów z tej dziedziny, którzy chętnie podzielą się swoja wiedzą i doświadczeniem.

Pora na prawdziwy anal play!

Przede wszystkim bardzo ważne jest tutaj zaufanie do partnera, bezwzględne stosowanie prezerwatywy i lubrykantu oraz wyznaczenie granic. Korki analne z wibracją są przeznaczone dla osób świadomych swego ciała i lubiących nowe doznania. Przed użyciem należy koniecznie zastosować lubrykant i rozluźnić mięśnie. Po zastosowaniu należy zadbać o higienę osobistą i koniecznie umyć zabawki erotyczne najlepiej ciepłą wodą i wysuszyć. Odbyt, czyli anus to bardzo wrażliwa strefa erogenna zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. W ten sposób można stymulować prostatę, czyli męski punkt G masażerem prostaty. Seks analny może być praktykowany przez homoseksualistów, kobietę i mężczyznę oraz w związku lesbijskim.

Korki analne

CIEKAWOSTKA

Ciekawy może być  fakt, że istnieje również pegging, czyli pozycja seksualna, w której to kobieta staje się strona aktywną w stosunku do partnera i dokonuje penetracji za pomocą zaawansowanych zabawek erotycznych, najczęściej wykonanych z silikonu.

Zastosowanie korków analnych

Korki analne mogą być noszone przez krótki czas lub znacznie dłużej w zależności od preferencji. Te pierwsze są zwykle wykonane z silikonu lub plastiku, natomiast drugie ze stali lub szkła. Korek analny z pewnością urozmaica życie seksualne partnerów, a także może być stosowany podczas masturbacji zarówno przez kobiety jak i mężczyzn. Warto zacząć od małych rozmiarów tego gadżetu erotycznego, aby nie uszkodzić wrażliwej okolicy anusa. Tylna strefa seksualna nie powinna być tematem tabu wśród dorosłych. Wybór akcesoriów erotycznych jest bardzo szeroki.

Korki analne są świetnym rozwiązaniem na początek. Czas na ostrą jazdę bez trzymanki, po prostu anal play! Olbrzymi wybór korków analnych znajdziesz tutaj https://fajnefigle.pl/118-korki-analne.

Kategorie: Blog

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Blog tylko dla osób pełnoletnich

Czy ukończyłeś 18 lat?

Tak Nie