Czy kobieca masturbacja to wciąż temat tabu? Obecnie wiele przedstawicielek płci pięknej wstydzi się przyznać, że samodzielnie sprawia sobie przyjemność. Są jednak takie, które wyzbywają się krępacji i mówią o tym otwarcie. Samotne i pełne frustracji pragną wyzbyć się nadmiaru emocji i seksualnego napięcia. Potrzebują do tego jedynie suplementu mężczyzny, a ściślej – jego genitaliów. Wtedy ich najlepszym przyjacielem staje się wibrator. Nie wymaga ugotowania obiadu czy posprzątania, nie marudzi, ani nie krzyczy. Jest tylko po to, aby sprawiać przyjemność.

Wibrator klasyczny

Duży wybór wibratorów

Na rynku znajduje się bardzo duży wybór owych produktów. Tutaj podam przykład jednego ze sklepów erotycznych, gdzie można zobaczyć jak wiele kategorii wibratorów znajduje się w ofercie https://fajnefigle.pl/113-wibratory. Można wybrać sobie rozmiar, kolor, zdobienia czy materiał wykonania, wszystko wedle preferencji.

Wibrator do punktu G

Wibratory klasyczne charakteryzują się prostotą i nieskomplikowanym kształtem. Niektóre posiadają od kilku do kilkudziesięciu programów wibracji (najczęściej od siedmiu do dwunastu), zazwyczaj są wodoodporne i bardzo ciche. Najlepiej nadają się dla początkujących i niedoświadczonych kobiet. Należy uważać przy wyborze rozmiaru – zbyt duży może powodować dyskomfort, a za mały niedostateczną przyjemność. Idealny wibrator powinien być pokryty bezpiecznym dla ciała materiałem, np. silikonem medycznym. Użytkowniczki najczęściej wybierają takie, które mogą zmieścić do torebki. Zawsze przecież może natrafić się okazja na odrobinę relaksu.

Wibratory do magicznego punktu G

Dużym zainteresowaniem cieszą się również wibratory do punktu G. Przeznaczone są dla kobiet bardziej wprawionych w używaniu wibrujących stymulatorów. Charakteryzują się specyficznym wygiętym kształtem, który umożliwia dotarcie do celu, gwarantującego największą przyjemność. Większość mężczyzn nie jest w stanie odnaleźć tego miejsca, dlatego też dobrze jest, gdy kobieta sama pozna swoje ciało i będzie w stanie nakierować partnera. Wiele z nich największą satysfakcję daje to, że same mogą doprowadzić się do niesamowitego orgazmu.

ogromny wibrator

Kolejnym udoskonaleniem erotycznych rozruszników jest dodanie im specjalnego ramienia, przeznaczonego do stymulacji łechtaczki, która niekiedy okazuje się jedynym, niosącym przyjemność kobiecie, miejscem. Zdarza się, że można kierować urządzeniem za pomocą telefonu komórkowego, co czasem ułatwia cały proces. Miejsce, w którym znajduje się użytkowniczka, nie jest wtedy problemem, bo telefon nie wzbudza żadnych podejrzeń u osób trzecich. Oczywiście wymieniane powyżej zabawki erotyczne, nie są jedynymi jakie można zakupić w sex shopie lub na przeznaczonej do tego stronie internetowej. Kobieca masturbacja może być bardzo urozmaicana.

Kategorie: Blog

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Blog tylko dla osób pełnoletnich

Czy ukończyłeś 18 lat?

Tak Nie